Luvi | yaşam kalitesini ve keyfini artırır
2942
home,page-template-default,page,page-id-2942,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

LUVISUN sürdürülebilir sağlıklı yaşam için “bilim destekli gıdalar ve ürünler” sunar.

“yaşam kalitesini ve keyfini artırır”

Yabani & Organik ve Doğal

Tarım ilaçlarının özellikle çocuklar olmak üzere insan sağlığının en tehlikeli düşmanlarından birisi olduğunu biliyoruz. Bu amaçla, ürünlerimizde, yabani hayatın korunmasına da yardımcı olacak şekilde toplanan, yabani bitkiler ve meyvelere, organik tarım ürünlerine yer veriyor, doğal bileşenleri tercih ediyoruz.

GI Korumalı

Yeryüzünün bazı coğrafi bölgelerinde yetişen ürünler, farklı mikro iklimleri ve coğrafi yapıları nedeniyle muadillerine göre daha üstün özellikler gösterir, Ayvalık Zeytinyağı , Seylan tarçını veya Himalaya Zerdeçalı gibi muadillerine göre üstün özellikleri olan GI korumalı bu ürünleri sizlere sunmaya öncelik gösteriyoruz.

Sağlıklı Yaşam İçin Öncelikli

Yaşam kalitesi, büyük oranda sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı olmasına bağlıdır. Sizin ve Sevdiklerinizin sağlıklı olabilmesi ve bunu sürdürebilmesi için bilimsel çalışmalarla muhakkak menünüzde olması gerektiği kanıtlanmış ürünlere öncelik vererek. Sağlıklı yaşama ulaşmanızı ve onu sürdürmenizi kolaylaştırıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

LUVİ TERAPİ

LUVISUN’ın TERAPİ departmanı, sürdürülebilir sağlık için yaşamsal öneme sahip ürünlerin üretim ve dağıtımı,ihracat ve ithalatı işi ile uğraşır. Bu nedenle bazı LUVİ TERAPİ ürünleri, LUVİ GURME ürünleri kadar keyifli olmayabilir. Ancak her bir LUVİ  TERAPİ ürünü  sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için oldukça gereklidir. Therapy Minerals/DoğalMineral, TherapyTeas/TerapiÇay, ThreapySoaps/TerapiSabun, Therapy Herbs/TerapiBitkisel, eatCLEAN, ve AntikTohum/AncientSeeds markalarıyla sunulan LUVI TERAPİ departmanı ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yaşamınıza neler katabileceğini öğrenmek için, ürün sayfalarını ziyaret ediniz.

LUVİ Terapi Ürünleri

LUVİ GURME

LUVISUN’ın GURME departmanı, üstün özelliklere sahip lezzetli, ürünlerin üretim ve dağıtımı  ihracat ve ithalatı işi ile uğraşır. Bu nedenle LUVİ TERAPİ ürünlerinden daha keyifli olabilirler. Ancak bu durum LUVİ GURME ürünlerinin sağlıklı olmadığı  nalamına gelmez. Tam tersi bazı LUVİ GURME ürünleri sürdürülebilir sağlık için yaşamsal öeneme sahiptir.“World Wildlife Foods” “Gourmet Oils/GurmeYağ” “Gourmet Jams/GurmeReçel” and “Gourmet Herbs/Gurme Bitkisel” markalarıyla sunulan LUVİ GURME ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve şayamdan alacağınız keyfi artırmak için, ürün sayfalarını ziyaret ediniz.

LUVİ Gurme Ürünleri

 

 

 

 

 

 

 

LUVISUN Neden Farklı?

Kendimizin ve sevdiklerimizin yaşam kalitesini ve keyfini nasıl arttırabiliriz ?

Bu soruya bilim tarafndan verilen, doğruluğu kanıtlanmış cevaplara göre, kaliteli yaşam sadece kariyer sahibi olmak ,mal mülk edinmek, gezip tozmak, sevmek seviilmekle değil, aynı zamanda ruhsal ve fiziksel olarak sağlıklı olmak ve sağlıklı bir toplum içerisinde yaşamakla mümkün.olabilir.

 

LUVISUN, sunduğu ürünlerle, kişilerin ruhsal ve fiziksel sağlığını sürdürebilmesini, yaşamdan keyif almasını sağlar

Gerekli, Etkili, Bilim Destekli Ürünler

İnsan vücudunun sağlıklı yaşamı kendiliğinden sürdürebilecek muazzam bir potansiyeli, ve bunu sağlayan etkili yöntemleri vardır.
Ancak modern yaşamda tüketiciye sunulan ürünlerin birçoğu, vücudumuzun bu potansiyelini yeterince kullanmasını engeller. Bu yüzden de birçok insan gereksiz yere kronik hastalıklarla mücadele eder.

 

Luvisun, kronik hastalıklar olmaksızın, sağlıklı yaşam sürdürebilmek için gerekli gıdaları ve ürünleri bilimsel olarak kanıtlanmış etkili dozlarda ve formlarda sunmak amacıyla kuruldu.

Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Dünya, Sağlıklı Birey

Tüm sevdikleriniz ve sizin sağlığınız mükemmel olsa, dilediğiniz her şeye de ulaşmış olsanız bile, hemen yanı başınızda bir hayvan veya bir başka insan acı çekiyor olsa , yine de yaşamdan keyif alabilir misiniz ?

 

Malesef, günümüzde, dünya dediğimiz muhteşem kürede yaşayan, insanların ve duyarlı canlıların birçoğu yanıbaşımızda olmasa da çoğu önelenebilir, fiziksel ve/veya duygusal yokluklara ve acılara maruz kalmaktadır.

 

LUVISUN, tüm insanların ve duyarlı canlıların, birlikte sağlıklı ve mutlu olarak yaşayabileceği, bir geleceğin inşa edilmesine yardımcı olabilecek sosyal projeleri gerçekleştirir.

Temel İlkelere Bağlılık

LUVISUN TÜM FAALİYETLERİNİ AŞAĞIDAKİ TEMEL İLKELER DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞTİRİR.

 

1 – Tüm LUVISUN faaliyetlerinin amacı yalnızca,” insanların yaşam kalitesini ve keyfinin arttırmak ve bunu küresel ölçekte gerçekleştirmektir”. LUVISUN bu amaca ters düşen hiçbir ürünü dağıtmaz, hiçbir faaliyette bulunmaz.

2 – Ürün portföyünü,ürün İçerikleri ve çalıma biçimlerini “ Daha İyisi Nasıl Olabilir?” sorusuna verilecek bilimsel cevaba göre belirler.

3 – İnsan sağlığına ve duyarlı canlılara zarar verebilecek hiçbir ürünü dağıtmaz, hiçbir faaliyeti gerçekleştirmez, bu tür faaliyetler destek sayılabilecek girişimlerde bulunmaz.

4 – Kazancının tamamını, genel yaşam kalitesini ve keyfini arttıran, kalıcı çözümler öneren sosyal girişim ve sosyal sorumluluk projelerine ayırır.

5 – Organizasyonunu, çalışanlarının yaşam kalitesi ve keyfini artıracak şekilde düzenler.

6 – Küresel ölçekteki bilimsel ve inovatif gelişmeleri, insan bilgi birikimi ve deneyimlerini sürekli olarak takip ederek faaliyetlerini ve ürünlerini, yeni bilgi ve deneyimler ışığında sürekli olarak günceller.

7 – Faaliyetlerini Küresel ölçekte tasarlar ve sürdürür, ürünlerini küresel ölçekte dağıtır,ilişkilerini küresel ölçekte kurar.

 

 

 

 

 

 

Uluslararası Köprü

LUVISUN‘ın vizyonu oldukça büyüktür; “sağlık açısından benzersiz özelliklere sahip tüm ürünlerin ve hizmetleri dünyaya ihracatını ve dağıtımını, etkin bir şekilde gerçekleştirmek, böylece Dünya genelinde insanların sağlık ve mutluluğunun artmasına katkıda bulunmak.

Dünya’da tarımı yapılan ürünlerin hem yabani akrabaları hem de eski yerel çeşitleri bakımından çok zengin sekiz merkez belirlenmiştir ve  Türkiye, bu merkezlerden ikisinin içinde yer alır. Olağanüstü bir bitki çeşitliliğine sahip olan Anadolu, endemik türler ve toplam bitki çeşitliliği açısından kendisinden 16 kat büyük Avrupa’dan daha zengindir.

Buğday, zeytin, fındık, incir, kiraz, keçi boynuzu, yaban mersini, kestane, ceviz, adaçayı, kekik, ve daha birçok önemli tahıl, baklagil, baharat,ve meyve ağaçlarının yabani ataları günümüzde de Türkiye’nin doğasında yaşamaya devam etmektedir..

 

LUVISUN, insan sağlığına olan olağanüstü yararları bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış üstün özelliklere sahip bu bitkilerin Türkiye’den dünyanın geri kalanına ihracatını etkin şekilde gerçekleştirirken, dünyanın çeşitli özel bölgelerinde yetişen ve üstün özellikleri olduğu bilinen, ürünlerin ithalatını gerçekleştirerek, Dünya ve Türkiye arasında sağlıklı gıdalara erişimde uluslararası köprü görevini görmektedir.